1393/8/12 دوشنبه
اخبار - دستگاه ها

به میزبانی مرکز آموزش محمود آباد
سومین کنفرانس امنیت اطلاعات و ارتباطات در صنعت نفت برگزار می شود.

سومین کنفرانس امنیت اطلاعات و ارتباطات در چهار محور با همکاری اساتید برجسته صنعت نفت و دانشگاه و همچنین خبرگان کشوری به صورت هم زمان مطابق مشخصات جدول پیوست، 4 و 5 اسفند ماه 93 در مرکز آموزش محمودآباد برگزار می شود.
سومین کنفرانس امنیت اطلاعات و ارتباطات در صنعت نفت اسفندماه سال جاری در محمود آباد برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، با عنایت به موج گسترده حملات سایبری علیه شبکه‌های ارتباطی و اهمیت شناسایی ریسک‌ها و ارزیابی های امنیتی و همچنین به منظور آموزش نیروی انسانی و ایجاد فرهنگ حفاظت از زیرساخت های شبکه های اطلاعاتی در برابر تهدیدات سایبری، سومین کنفرانس امنیت اطلاعات و ارتباطات در چهار محور با همکاری اساتید برجسته صنعت نفت و دانشگاه و همچنین خبرگان کشوری به صورت هم زمان مطابق مشخصات جدول پیوست، 4 و 5 اسفند ماه 93 در مرکز آموزش محمودآباد برگزار می شود.

متقاضیان واجد شرایط بر اساس شرایط ذکر شده برای هریک از محورها در جدول ضمیمه، از طریق مدیریت خود مراتب درخواست کتبی شان را با ذکر عنوان محور مورد نظر، شماره کارمندی، مقطع و رشته تحصیلی، عنوان سمت سازمانی، شماره تلفن همراه به آموزش مرکزی شرکت ملی نفت ایران منعکس کنند.
با عنایت به محدودیت ظرفیت و حساسیت موضوع برای کل مجموعه صنعت نفت و اطلاع رسانی گسترده، اولویت شرکت در کنفرانس مورد نظر بر اساس تاریخ ثبت نام ایشان خواهد بود.
همکاران می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه کنفرانس به شماره 01144737583 تماس حاصل و یا به آدرس وب سایت کنفرانس امنیت اطلاعات و ارتباطات (www.ictsecoi.ir ) مراجعه کنند.
این کنفرانس به همت مدیریت توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران با همکاری مدیریت فنآوری اطلاعات و ارتباطات، مدیریت HSE، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی نفت و اداره حراست شرکت ملی نفت برگزار می شود.

عكس هاي مرتبط :
تبلیغ ها
همایش پدافند سایبری
مجمع مدیران فاوا
کتاب سال فاوا
آژانس خبری دولت الکترونیک
کنفرانس ها و تبلیغ ها
1393/8/20 سه‌شنبه
کلیه حقوق سایت متعلق به مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت نهاد ریاست جمهوری است.