اخبار
امنیت
پنجمین کنفرانس امنیت اطلاعات و پدافند سایبری برگزار شد دولت دانا- پنجمین کنفرانس امنیت اطلاعات و پدافند سایبری 28 و 29 بهمن ماه سال جاری در مرکز آموزش نفت محمودآباد برگزار گردید.

به گزارش دولت دانا به نقل از آژانس خبری دولت الکترونیک(اگنا)، بهمن آبادی در رابطه با برگزاری پنجمین کنفرانس امنیت اطلاعات و پدافند سایبری گفت: در این دو روز موضوعات به صورت کارگاهی و در قالب امنیت اطلاعات و پدافند سایبری ارائه گردید.

وی به برگزاری پنج کارگاه آموزشی در روزهای 28 و 29 بهمن ماه اشاره کرد و گفت:  امنیت در فناوری اطلاعات، استقرار سیستم مدیریت امنیت اطلاعات، مراکز عملیات امنیت و امنیت اطلاعات در اتوماسیون های صنعتی از جمله موضوعات ارائه شده در این کارگاه ها بود.

بهمن آبادی با اشاره به اینکه جدیدترین اطلاعات در قالب کارگاه آموزشی در این مراسم ارائه شده گفت: سعی بر این بود که این مراسم صرفا در قالب یک کنفرانس ساده که تعدادی افراد دور هم جمع شوند و مطالبی فقط ارائه شود، دوری کند و مباحث به صورت کاربردی ارائه شود.

وی با اشاره به اینکه ایران یکی از کشورهائی است که هجمه حملات سایبری به آن خیلی زیاد است، گفت: این کنفرانس فرصت خوبی بود تا دستگاه های اجرائی با جدیدترین حملات سایبری که به ایران انجام می شود آشنا شوند. 


تبلیغ ها
همایش پدافند سایبری
مجمع مدیران فاوا
کتاب سال فاوا
آژانس خبری دولت الکترونیک
کنفرانس ها و تبلیغ ها
کلیه حقوق سایت متعلق به مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت نهاد ریاست جمهوری است.