همايش ها
دومین کنفرانس اقتصاد شهر هوشمند - 5و 6 بهمن


دولت دانا- دومین کنفرانس اقتصاد شهر هوشمند، 5 و 6 بهمن ماه سال جاری با حضور مهمانان داخلی و خارجی برگزار می گردد.
 

دومین کنفرانس اقتصاد شهر هوشمند با هدف توسعه کاربردی شهر هوشمند و اهمیت اقتصادی آن در توسعه پایدار و اقتصاد مقاومتی به همت دولت دانا مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت نهاد ریاست جمهوری و دبیرخانه دائمی کنفرانس با حضور سخنرانانی از ایران و جهان، 5و 6 بهمن ماه سالجاری در مرکز همایش های فرهنگی و آموزشی آدینه برگزار می شود.

 

مخاطبان این کنفرانس، شهرداران، مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارتخانه ها، استانداریها، دستگاه های اجرایی و شهرداریها، مدیران عامل شرکت های خصوصی و فعالان حوزه فاوا و... می باشد.

 

همچنین همزمان با این کنفرانس که با حضور تعداد کثیری از مدیران و کارشناسان فاوای دستگاه های اجرایی و شهرداری ها برگزار می­شود، نمایشگاه دستاوردهای دولت هوشمند – شهر هوشمند (دولت دانا) برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه عظیم دستگاه های اجرایی به بیان دستاوردهای خود در حوزه دولت و شهر هوشمند می پردازند و شرکت های فعال محصولات و خدمات خود را بیان می نمایند.

لازم به ذکر است دومین کنفرانس اقتصاد شهر هوشمند 5 و 6 بهمن ماه سال جاری در مرکز همایش های فرهنگی و آموزشی آدینه برگزار خواهد شد.جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید


تبلیغ ها
همایش پدافند سایبری
مجمع مدیران فاوا
کتاب سال فاوا
آژانس خبری دولت الکترونیک
کنفرانس ها و تبلیغ ها
کلیه حقوق سایت متعلق به مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت نهاد ریاست جمهوری است.